tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

16 października z okazji Światowego Dnia Walki
z Głodem członkowie SK PCK przeprowadzili zbiórkę żywności oraz zakupionych lub upieczonych ciast. W przeprowadzenie tej akcji zaangażowało się 17 uczniów z rodzicami z klas IV-VI wraz z opiekunem p. J. Drzewiecką. Wspólnymi siłami udało się zebrać dwa kartony słodkości i upieczonych ciast. Zostały one przekazane za pośrednictwem OR PCK do Schroniska dla Bezdomnych, Domu Samotnej Matki oraz Hospicjum w Koszalinie.

 

„Człowiek dopiero zaczyna żyć, gdy może żyć dla innych”

Albert Einstein

Opiekun SK PCK pragnie złożyć podziękowania

Uczniom i ich Rodzicom:

 Natalia Szadzińska       Maja Dudka

Maja Adamczewska       Klaudia Gałaj

Julia Kiełbratowska      Mateusz Zoruk

Wiktoria Rosińska        Jakub Kasprzyk

Wiktoria Kwapisz        Zuzanna Majewska

Natalia Kowalska         Zuzanna Bielecka

Emilia Niziołek            Tatiana Kierkosz

            Paweł Smoła                   Aleksandra Jankowska

            Natalia Dombrowska

 

Za wielkie zaangażowanie w ogólnopolską Kampanię Walki z Głodem oraz przygotowanie i przekazanie ciast, słodyczy i żywności dla Hospicjum, Domu Samotnej Matki i Schroniska dla Bezdomnych w Koszalinie.

 

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl