tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

DRODZY RODZICE!
Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne talentów, której celem jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły.Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać TALENCIAKI za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły . Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której nasza szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. 
Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.
Pudełka, do których można wrzucać zdobyte Talenciaki znajdują się przy wejściu do szkoły oraz w świetlicy szkolnej. Dzieci mogą przekazywać papierowe punkty również swoim nauczycielom, którzy wrzucą je do pudełka w pokoju nauczycielskim.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Więcej informacji na stronie https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

Szanowni Rodzice.

Zgodnie z nowymi przepisami od października br. rodzice naszych uczniów mogą wykupić zupę w cenie tzw. wkładu do kotła tj. 4 zł. 

Dyrektor szkoły prosi zainteresowanych rodziców o złożenie pisemnej deklaracji w sekretariacie szkoły (wzór oświadczenia - Załącznik nr 1 do Regulaminu w sprawie korzystania ze stołówki szkolnej oraz opłat za ciepły posiłek /obiad w Szkole Podstawowej nr 10 im. Stefana Żeromskiego w Koszalinie). 

Regulamin w sprawie korzystania ze stołówki szkolnej oraz opłat za ciepły posiłek/obiad w Szkole Podstawowej nr 10 im. Stefana Żeromskiego w Koszalinie - plik pdf 

 

Wesołych Świąt!choinka2008lampki2
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,

Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia...

Serdecznie życzenia składają:

dyrektor, pracownicy i uczniowie  

Kochani Absolewnci, 

informuję, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w sekretariacie szkoły od 8 do 12 lipca br. w godzinach od 8.00 do 14.00.

Serdecznie zapraszam

Beata Czapla

Szanowni Rodzice,

w załączeniu przekazuję wspólny list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. W liście ministrowie informują o rekomendacji Europejskiej Agencji Leków dotyczącej szczepień w tej grupie wiekowej. Przytaczają także dane świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych.

 List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5-11 lat – wersja word - plik pdf

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl