tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

WIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dnia 23 listopada 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zabawa zorganizowana była dla uczniów klas pierwszych. Każda klasa brała udział w konkurencjach związanych z misiami. Zabawa rozpoczęła się krótkim opowiadaniem dotyczącym historii pluszowego misia. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie swojego pluszowego misia. Następnie uczniowie rysowali misia z zamkniętymi oczami. Podczas zabawy nie zabrakło konkurencji, w których dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą dotyczącą bajek z misiem w roli głównej. Dzieci pięknie odpowiadały na zagadki. Na koniec spotkania rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Pluszowy Miś”. Za udział w aktywnej zabawie wszystkie klasy otrzymały słodkie upominki. Zabawę zorganizowały panie:

 Anna Szymańska, Aleksandra Kuśmierska, Monika Jaśkiewicz i Weronika Królik.

Kolejne spotkanie z Pluszowymi Misiami – już za rok! Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!

m0m1

m2

m3

m4m5

 

Inne

poczta

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl