Uwaga uczniowie klas II i III!!!

Ogłaszamy konkurs z okazji obchodów Europejskiego Dnia Języków 2018!

Zaprojektuj plakat i umieść na nim wymyślone przez siebie hasło promujące naukę języków obcych. Format pracy A3 lub A4, technika dowolna. Prace należy składać do p. Katarzyny Jarząbkowskiej do 5 października (piątek) 2018r. Na autorów najciekawszych prac czekają upominki.

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW 2018

„Języki wcale nie takie obce”

Konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków ma na celu zachęcić wszystkich uczniów do nauki różnych języków obcych i szerzyć tolerancję wobec obcych kultur.

Informacje o konkursie:

1. Organizatorem konkursu jest Katarzyna Jarząbkowska.
  2. Konkurs adresowany jest do uczniów klas II i III.
    1. Konkurs polega nazaprojektowaniu plakatu i umieszczeniu na nim wymyślonego przez siebie hasła promującego naukę języków obcych.
    2. Technika dowolna, format A3 lub A4.
  3. Praceuczniowie wykonują indywidualnie i samodzielnie.
    1. Wykonane i podpisane prace należy złożyć u Katarzyny Jarząbkowskiej najpóźniej do 5 października 2018 r.
    2. Oceniana będzie oryginalność, pomysłowość i estetyka wykonanej pracy.
    3. Autorzy 3 najlepszych prac zostaną nagrodzeni upominkami.
    4. Najlepsze prace zostaną wybrane przez jury w składzie K. Jarząbkowska, A. Wrzask, M. Chałat, A. Lipiec.
    5. Informacje o wynikach będą dostępne na stronie internetowej szkoły oraz u organizatora konkursu 12 października.