20 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w odbywającej się w tym roku już po raz 20 akcji „Sprzątanie świata”. Tegoroczna akcja obchodzona była pod hasłem: „Odkrywamy czystą Polskę”. Hasło to miało zachęcać do refleksji nad stosunkiem do otaczającego nas świata i tego konsekwencjami. Zadania, które towarzyszyły tegorocznej akcji to propagowanie selektywnej zbiórki i unikania tworzenia odpadów. W akcję zaangażowali się uczniowie z IV i VI klas, których zaprosiliśmy do sprzątania terenu wokół naszej szkoły, jak również terenów wokół osiedli, na których mieszkają nasi uczniowie. Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i przypominamy o kontynuowaniu dobrych działań na co dzień. Zapraszamy za rok!!