Dnia 26 listopada 2014 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego MisiaZabawa zorganizowana była dla wszystkich klas pierwszych. Każda z klas zaprezentowała mini występ artystyczny związany z naszym pluszowym przyjacielem. Kolejnym punktem spotkania był quiz wiedzy o Misiach- wszystkie dzieci aktywnie odpowiadały na pytania. Zadawane były zagadki, przeprowadzona została zabawa ruchowa oraz dzieci układały puzzle na czas. Najwięcej emocji wzbudziła jednak konkurencja liczenia Misiów przyniesionych przez dzieci. Podczas spotkania zostały rozdane nagrody za najładniejsze prace plastyczne z konkursu zatytułowanego „Miś- mój pluszowy przyjaciel”. Wszystkie klasy otrzymały dyplom uczestnictwa w zabawie oraz słodkie upominki. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z naszymi pluszowymi Misiami za rok.

Pluszowy mi zd. 1

Pluszowy mi zd. 2