W marcu opiekun SK PCK pani Jolanta Drzewiecka zaprosiła uczniów naszej szkoły do corocznej akcji charytatywnej „Konkursu Na Największego Zbieracza Złota PCK”, celem którego jest dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ciągu dwóch miesięcy zbierania 1, 2, 5 groszówek udało nam się zebrać 650 zł. Jak co roku mogliśmy liczyć na wrażliwe serduszka najmłodszych uczniów naszej szkoły z klas I-III, którzy hojnie wspierali naszą akcję. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w wyżej opisanej akcji oraz członkom SK PCK, którzy w swoim wolnym czasie przez kilka godzin najpierw posortowali około 20 tys. monet, a potem policzyli je według nominałów, za pomoc i udział bardzo serdecznie dziękuję.

Organizator akcji

opiekun SK PCK - Jolanta Drzewiecka