tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

     Przeprowadzona w maju kolejna edycja akcji pn. „DNI ŻYCZLIWOŚCI miała na celu kształcenie umiejętności społecznych uczniów i eliminowanie zachowań agresywnych . W bieżącym roku szkolnym uczniowie uczestniczyli w zajęciach nt. „W jaki sposób mogę okazać życzliwość innym ludziom?”. Atrakcyjnym elementem akcji była inscenizacja przedstawienia profilaktycznego pt. „Nie stój, jak słup soli”, przygotowanego przez uczniów z klasy V d, pod kierunkiem pani Kamili Łukawskiej. Sztuka dotyczyła sposobów reagowania w sytuacji przemocy wśród uczniów. Dzieci z klas trzecich miały spotkanie z panią policjantką na temat konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Uczniowie z klas piątych uczestniczyli w warsztatach psychoedukacyjnych, doskonalących umiejętności porozumiewania się z innymi, zrealizowanych przez specjalistów z Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koszalinie i panią Kingę Lange. W klasach pierwszych i drugich zajęcia profilaktyczne o zasadach zachowania przeprowadziła pedagog szkoły. 

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.1

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.2

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.5

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.3

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.4

DNI YCZLIWOCI 2017 zd.6

Inne

poczta

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl