tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dnia 10 listopada 2017 r.  uczniowie klasy 2 b uczestniczyli w lekcji patriotyzmu na terenie Jednostki Wojskowej przy ul. 4 Marca w Koszalinie. Dzieci miały okazję zwiedzić wystawę muzealną poświęconą odzyskaniu niepodległości przez Polskę oraz spotkać się z przedstawicielami Związku Piłsudczyków.  Uroczyście podczas odśpiewania hymnu państwowego wciągały flagę państwową na maszt. Na zakończenie uczniowie otrzymali upominki w postaci magnesów z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego oraz książeczki pt. „Historia dla najmłodszych” autorstwa kpt. Janusza Piotra Kowalkowskiego.

W podziękowaniu uczniowie zatańczyli poloneza, wyrecytowali wiersz pt. „11 Listopada” oraz zaśpiewali pieśń pt. „Piechota”. Przed wystąpieniem w jednostce wojskowej klasa w ramach próby generalnej zaprezentowała swój występ Pani Dyrektor Beacie Czapli. 

Wychowawczyni klasy II b Jolanta Terlecka

wito Niepodlegoci zd.8

wito Niepodlegoci zd.2

wito Niepodlegoci zd.4

wito Niepodlegoci zd.6

wito Niepodlegoci zd.5

wito Niepodlegoci zd.7

wito Niepodlegoci zd.9

wito Niepodlegoci zd.10

wito Niepodlegoci zd.11

wito Niepodlegoci zd.12

wito Niepodlegoci zd.13

wito Niepodlegoci zd.14

Inne

poczta

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl