Od  7 do 18.06 na terenie naszej szkoły została przeprowadzona zbiórka na rzecz Hospicjum im. M. M. Kolbego w Koszalinie.

Wszyscy uczniowie oraz pracownicy i przyjaciele naszej szkoły chętnie włączyli się do akcji. Kwestowali Wolontariusze z klas ósmych.

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom i osobom zaangażowanym w organizację kwesty: Pani Dorocie Olszewskiej, Małgosi Żałobka, Roksanie Brzozowskiej oraz Panu Janowi Herbuś. Dziękujemy również dziewczynkom z klasy 2b: Hani Frankiewicz, Wiktorii Mrugała, Poli Pasieczna i Natalce Grochowskiej za pomoc przy liczeniu zebranych pieniędzy.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom. Dzięki Waszej ofiarności udało się uzbierać 1222,27 złotych oraz 0,15 €, które zostaną przeznaczone na szczytny cel niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

DZIĘKUJEMY J

Kamila Lenart-Rogala