tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Z okazji 750- lecia podpisania aktu lokacyjnego miasta, uczniowie naszej szkoły Franciszek Ruszczyński, Maciej Malitowski i Bartosz Bernacki z kl. IV a wzięli udział w konkursie Historia. Sztuka. Moje Miasto. Konkurs organizowany jest cyklicznie co 3 lata przez Muzeum w Koszalinie i Szkołę Podstawową nr 18. Zmagania były dwuetapowe. 24.04.2016 roku chłopcy rozwiązywali indywidualny test sprawdzający poziom ich wiedzy i umiejętności. W finale, który miał miejsce 31.05 w Bibliotece Publicznej, spotkali się z gospodarzami konkursu ze Szkołą Podstawową nr 18. Nasza drużyna zajęła zaszczytne II miejsce,  odpowiadając zespołowo na 9 pytań z historii miasta oraz sztuki. Chłopcy zdobyli cenne nagrody, każdy z uczestników dostał wartościowy bon do Empiku, a szkoła otrzymała bon towarowy do sklepu komputerowego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, czekamy na dalsze sukcesy w przyszłym roku szkolnym.

 Uczniów przygotowywała pani Sylwia Czapska nauczycielka historii    

Moje miasto Koszalin - dyplom      

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl