tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

   Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym dla szkół podstawowych „Energia słońca, wody i wiatru”. Konkurs, zorganizowany przez Samorządowe Centrum Kultury w Sarbinowie został przeprowadzony w ramach szerszego projektu pn. "Sarbinowska Akademia Energii Odnawialnej", który dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

   Komisja konkursowa nagrodziła

pracę  Adriana Lisieckiego, kl. VId przyznając mu III miejsce 

oraz wyróżniła Weronikę Sochę, kl. IIIc.

Gratulujemy.

Energia socw wiatr zd.1

Energia socw wiatr zd.2

Energia socw wiatr zd.3

Energia socw wiatr zd.4

Energia socw wiatr zd.5

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl