tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W dniu 07.06.2019r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów, którzy wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jak to dawniej w szkole bywało”. Wiktor Pluciński z kl. 4A zajął II miejsce w kategorii „poezja”, Mikołaj Bryła z kl. 5B zajął także II miejsce, ale w kategorii „proza”, Damian Brzeziński – uczeń kl. 4A zajął III miejsce w kategorii „poezja”, a Daniel Kozłowski z tej samej klasy uplasował się także na III miejscu w kategorii „proza”. Uczennica kl. 4C Alicja Kępczyńska zajęła III miejsce w kategorii ”poezja”. Wielu uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie: Karol Kisielewski oraz Milena Sontowska - uczniowie kl. 8B, Julia Konczanin, Izabela Będkowska – uczennice kl. 5B, Adrianna Łucka, Dorota Mituniewicz, Blanka Sokołowska – uczennice kl. 4A, Nadia Figura, Wiktor Drożdżal, Aleksander Pankowski, Witold Wojciechowicz, Aleksander Stola – uczniowie kl. 4C. Młodzi literaci pisali piękne utwory poetyckie i prozatorskie poświęcone szkole, zamieszczali relacje i szkolne wspomnienia swoich rodziców, a przede wszystkim dziadków. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy zasłużonego wypoczynku wakacyjnego.

Polonistka Paulina Preckajło.

pa1

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl