DRODZY UCZNIOWIE

Cieszymy się, że po długim okresie zajęć online w końcu się zobaczymy. Dlatego pierwszy dzień nauki stacjonarnej dla klas 4-8 będzie

SZKOLNYM DNIEM RADOŚCI.

17 maja 2021 r. - dla klas 4 i 6

20 maja 2021 r. - dla klas 5

24 maja 2021 r. - dla klas 7,8
W tym dniu czekają na Was na zajęciach szkolnych: gry planszowe, zabawy, rozmowy w kręgu, śpiew, działalność artystyczna, warsztaty, ćwiczenia integrujące, aktywność na boisku szkolnym, zajęcia w plenerze, wyjście na spacer, zadania proponowane przez Was (liczymy na Waszą kreatywność).

31 maja 2021 r. (poniedziałek) - Dzień Sportu Szkolnego, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Szczegóły poznacie w późniejszym terminie na zajęciach wychowania fizycznego.

Od 31 maja do 8 czerwca 2021 r. w naszej szkole "Tydzień ulgi"  tj. 5 dni bez sprawdzianów, odpytywania i zadań domowych w ramach kampanii Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

KOCHANI!

Wracamy do szkoły!

Czekamy na Was.

Stawiamy na integrację.

Wspólnie spędzamy czas.

Wychodzimy na wycieczki i spacery.

Rozmawiamy ze sobą, słuchamy się i szanujemy.

Jeśli będziecie potrzebowali pomocy - jesteśmy dla Was.

Do zobaczenia w szkole

Zabierzcie ze sobą uśmiech i dobry humor.

NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SP10