tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Aleksander Maliszewski - uczeń klasy VI a - okazał się bezkonkurencyjny w XIV edycji powiatowego konkursu "Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania", zorganizowanego przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Siódmego października w siedzibie biblioteki czytano utwory Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,  z okazji 110 rocznicy urodzin poety. Każdy uczestnik zaprezentował dwa teksty: jeden wybrany przez siebie i drugi - wylosowany na miejscu(przygotowany przez organizatora). Olek okazał się najlepszy w kategorii wiekowej - szkoła podstawowa.  Serdecznie Gratulujemy!

 Opiekunowie: pani Danuta Kullass, pani Agnieszka Łukasz, pani Mariola Sztachel

Olek - konkurs czytania

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl