tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W dniu 21 stycznia 2016 r. odbył się w naszej szkole konkurs  matematyczno – sportowy  „Asy z IV klasy”. W konkursie startowały cztery klasy IV. Uczestnicy musieli się wykazać zarówno umiejętnościami sportowymi jak i matematycznymi. W każdej drużynie startowały 4 dziewczynki oraz 4 chłopców, którzy w trakcie wykonywania konkurencji sportowych musieli również rozwiązać zadania matematyczne. Oprócz tego z każdej klasy wybranych było trzech matematyków, którzy rozwiązywali trudne zagadki matematyczne.       

Konkurs wygrała klasa IV D.    

                                                                                                                         Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!!

Asy z IV klasy zd.1

Monika Burdecka

Katarzyna Matusz

Ewa Skok

Lidia Aziewicz

Helena Pacynko

Asy z IV klasy zd.2

Asy z IV klasy zd.3

Asy z IV klasy zd.4

Asy z IV klasy zd.5

Asy z IV klasy zd.6

Asy z IV klasy zd.7

Asy z IV klasy zd.9

Asy z IV klasy zd.8

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl