tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W kwietniu chętni uczniowie klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych wykonali ciekawe, różnorodne prace z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi (22.04.) Tegorocznym motywem przewodnim jest hasło : „Przywróć naszą Ziemię”. Przypomina ono o konieczności dbania o środowisko, ponieważ działalność człowieka doprowadza do dewastacji planety i przez to brakuje miejsc służących nam do kontaktu z naturą. Pomimo pandemii i zdalnego nauczania nasi uczniowie nie zapomnieli o tej ważnej dacie. Światowy Dzień Ziemi ma uświadamiać społeczeństwu na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Uczniowie wykonując plakaty, zdjęcia przyrody, która walczy o swoje miejsce w mieście oraz tworząc projekty ogrodów- rozwijali swoją wrażliwość ekologiczną, a także kształtowali poczucie harmonii ze środowiskiem. Zwrócili również uwagę naproblemy związane z ekologią oraz ochroną naszej planety. Aktywność uczniów była interdyscyplinarna na pograniczu przyrody, geografii, biologii, plastyki oraz techniki- bardzo dziękujemy za zaangażowanie! 

Przyroda Wokół Nas, Przyłapana Przez Naszych Uczniów, Często W Niespodziewanych Miejscach.  

link do filmu poniżej

https://gopro.com/v/Qn4W1r9gWPgaX

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl