tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dokarmiamy ptaki. W styczniu uczniowie z naszej szkoły utrwalali wiadomości na temat dokarmiania zwierząt w zimie. Dzieci ze świetlicy postanowiły pomóc ptakom w tym trudnym czasie, tym bardziej że w ramach realizacji innowacji ,,Zielona Świetlica” oraz innowacji daltońskiej ,,Odpowiedzialne świetliczaki” uczą się w jaki sposób mogą wspólnymi siłami działać i pomagać między innymi przyrodzie.

Uczniowie przygotowali potrzebne materiały, a potem samodzielnie formowali kule z tłuszczu z mieszanką ziaren. Zabawa z ciekłym tłuszczem i mieszaniem w nim ziarenek była fantastyczna! Gotowe okrągłe karmniki dzieci zawiesiły na pobliskich drzewach.

a 1

a 2

a 3

a 4

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl