tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

 

Europejski Dzień Języków

 
        Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Języków. Były już "podchody", quizy, albumy i prezentacje krajów europejskich, więc tym razem uczniowie stanęli przed nowym wyzwaniem - mieli przygotować plakaty promujące naukę języków obcych, obecnie wszechobecną i niezbędną. Na szczególną uwagę zasłużyła klasa III „a” wraz z wychowawczynią, Panią Dorotą Kościuszko-Cienkowską, jako jedyni przygotowali plakat całą klasą, a efekt był fantastyczny. Wyróżniono również dwie prace z klasy IV „c”. Uczniowie dostali dyplomy oraz słodkie upominki. Gratulujemy!


Dorota Nawrot

 

Dzie jzykw obcych - zdjcie

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl