tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

PRAWA DZIECKA - NASZE PRAWA

  Jak co roku, w listopadzie w naszej Szkole została przeprowadzona akcja profilaktyczna pn.
Tydzień Praw Dziecka. Uczniowie oglądali prezentacje multimedialne, zapoznali się z gazetką tematyczną, a podczas zajęć wychowawczych omawiali treść Konwencji o Prawach Dziecka. Każdy uczeń zapisał wybrane przez siebie prawo na wyciętej z papieru dłoni, którą przykleił do szkolnego zbioru praw najważniejszych dla dzieci z „dziesiątki”. W młodszych klasach pedagog przeprowadziła zajęcia profilaktyczne na temat potrzeby przestrzegania Praw Dzieci przez uczniów naszej Szkoły.
Organizatorami inicjatywy były: Iwona Bielicka, Agnieszka Bernecka i Dorota Nawrot.
Zdjcia - prawa dziecka

 

Zdjcie 3 - prawa dziecka

 

Zdjcie 7 - prawa dziecka

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl