Nasza Szkoła w akcji „PUSTA CHOINKA”

Już trzeci rok nasza Szkoła uczestniczy w akcji charytatywnej „PUSTA CHOINKA”, organizowanej przez Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz Radio Koszalin S.A. Dnia 14 grudnia w Centrum Handlowym „Atrium” odbył się finał akcji, podczas którego dzieci z „dziesiątki” zaprezentowały świąteczny program artystyczny. Z nastrojowymi kolędami wystąpił chór szkolny i soliści, uczniowie dali pokaz gry na fletach oraz na dzwonkach. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami widzów, wśród których znajdowały się rodziny naszych uczniów i nauczyciele. Program artystyczny przygotowały panie – Beata Brzezińska i Agnieszka Bernecka, a organizatorką udziału Szkoły w akcji była pedagog Iwona Bielicka.

Zdjcie 5 - Pusta choinka

Zdjcie 6 - Pusta choinka