tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

 

Polski Czerwony Krzyż wspólnie z firmą Wrigley Poland, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zainaugurował drugą edycję ogólnopolskiego programu edukacyjno-profilaktycznego „Chroń Dziecięce Uśmiechy”.Celem programu jest budowanie wśród uczniów świadomości, jak ważna jest pielęgnacja zębów oraz jak dbać o higienę jamy ustnej. Również uczniowie naszej szkoły wzięli udział w realizacji programu „Chroń Dziecięce Uśmiechy”. Uczniowie brali udział w zajęciach edukacyjnych oraz bezpłatnym przeglądzie stomatologicznym w mobilnym profesjonalnym gabinecie dentystycznym. Każde dziecko otrzymało Kartę Badania Pacjenta z aktualnym stanem uzębienia i zaleceniami lekarza-dentysty.

 

Koordynatorzy akcji:

Jolanta Drzewiecka-opiekun szkolnego koła PCK

Joanna Kurek – opiekun szkolnego klubu „Wiewórka”

Ewelina Gruszeczka– opiekun szkolnego klubu „Wiewórka”

Chro dziecice umiechy zd 1

Chro dziecice umiechy zd.2

Chro dziecice umiech zd.3

Chro dziecice umiech zd.4

Chro dziecice umiech zd.5

Chro dziecice umiech zd.6

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl