tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Witaj szkoło!

Pierwszy dzień zajęć szkolnych był wyjątkowy dla uczniów Szkoły Podstawowej numer 10 w Koszalinie, którą odwiedzili zawodnicy AZS Koszalin. Akademicy wzięli udział w lekcji klasy II "c", która poświęcona była wspomnieniom z wakacji. €“- Łowiłem ryby na Mazurach... - opowiadał Łukasz Pacocha, który szybko znalazł wśród najmłodszych fanów wędkowania. Szymon Łukasiak pochwalił się dzieciom wycieczką na Majorkę, gdzie wypoczywał wraz ze znajomymi. - A co to jest Majorka? - zapytała jedna z uczennic. Zawodnicy wyjaśnili, że Majorka to hiszpańska wyspa leżąca na Morzu Śródziemnym, pokazując ją także na mapie. Ciekawość najmłodszych wzbudził również Garrick Sherman. Amerykanin stwierdził, że w okresie letnim trenował, by przygotować się jak najlepiej do nowego sezonu. Zapytany o to, dlaczego jest taki wysoki stwierdził, że wszyscy w jego rodzinie byli wysocy, a on jest jedynie kontynuacją tej tradycji. Dzieci przygotowały miłą niespodziankę dla jednego z zawodników. Z okazji 26 urodzin Szymon Łukasiak - zawodnik AZS - otrzymał lizaka oraz odśpiewane zostało mu urodzinowe „Sto lat”. - Rok szkolny można porównać do sezonu koszykarskiego. Przed nami wszystkimi wiele ciężkiej pracy, by ku radości rodziców, a w naszym przypadku również kibiców, wypaść jak najlepiej  - mówił z uśmiechem Szymon Łukasiak, zawodnik AZS Koszalin. 

Gości zaprosili uczniowie klas II "c" oraz wychowawczyni pani Agnieszka Wójciak

Lekcja z koszykarzami zd.1

 

Lekcja z koszykarzami zd.2

Lekcja z koszykarzami zd.4

Lekcja z koszykarzami zd.3

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl