tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

30 września 2014 r. naszych pierwszoklasistów odwiedził Prezydent Koszalina pan Piotr Jedliński.

Razem z dyrektorem Wydziału Edukacji panem Krzysztofem Stobieckim i zastępcą dyrektora ZORD w Koszalinie panią Kamillą Waszkiewicz rozdawał dzieciom odblaski na tornistry, by poprawić ich widoczność na drodze do szkoły. Najmłodsi uczniowie otrzymali również kamizelki odblaskowe. Pani Kamila Waszkiewicz zachęcała dzieci do odwiedzenia nowopowstałego Miasteczka Ruchu Drogowego przy ulicy Mieszka I 39 w Koszalinie.

 

Prezydent zd.1

Prezydent zd.2

Prezydent zd.3

Prezydent zd.4

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl