tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

         22.10.2014 r.  uczniowie klasy VI b pod opieką wychowawczyni Jolanty Drzewieckiej oraz pani Wioletty Skorupskiej (rodzic) uczestniczyli w zajęciach warsztatowych zorganizowanych przez panią Karolinę Suchomską, nauczycielkę Technikum Elektronicznego w Koszalinie, w ramach realizowanego przez nią programu „Eko Wyspa”Uczniowie oglądali prezentację o alternatywnych źródłach energii, a następnie pod kierunkiem starszych kolegów uczyli się budować elektrownie wiatrowe, przetwarzać energię słoneczną, wykorzystywać powstający w hydrolizie wodór jako napęd do samochodu. Wszyscy bawili się świetnie. Bardzo szybko z obserwatorów stali się czynnymi, kreatywnymi uczestnikami warsztatów. Bawiąc się, bardzo dużo się nauczyli. 

Technikum elektroniczne - zd.1

Technikum elektroniczne - zd.3

Technikum elektroniczne - zd.4

Technikum elektroniczne - zd.5

Technikum elektroniczne - zd.6

Technikum elektroniczne - zd.8

Technikum elektroniczne - zd.7

Technikum elektroniczne - zd.2

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl