tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował laurki z życzeniami dla wszystkich pracowników naszej szkoły oraz zaproszonych emerytowanych nauczycieli, których każdego roku z wielką przyjemnością gościmy w murach ich byłej szkoły. Przedstawiciele SU wręczali pracownikom własnoręcznie wykonane laurki oraz róże, oczekując na nich przed salą gimnastyczną, na której w tym dniu odbył się uroczysty apel. Przewodniczący SU Maciej Karwecki z kl. VI a wraz ze swoją zastępczynią Martyną Sieląg z klasy V b w imieniu społeczności uczniowskiej złożyli życzenia pracownikom naszej szkoły oraz przybyłym gościom, którzy mogli podziwiać wspaniały występ naszych uzdolnionych uczniów.

Dzie nauczyciela zd.1

Dzie nauczyciela zd.8

Dzie nauczyciela zd.2

Dzie nauczyciela zd.3

Dzie nauczyciela zd.4

Dzie nauczyciela zd.6

Dzie nauczyciela zd.7

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl