tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dnia  20 listopada obchodziliśmy w naszej szkole  pierwszy

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

Dzieci zapoznały się z treścią listu od Rzecznika Praw Dziecka i Ministra Edukacji Narodowej,  obejrzały spot przygotowany z okazji 25. rocznicy uchwalenia Konwencji  o Prawach Dziecka i prezentację dotyczącą treści tego dokumentu. Młodsi uczniowie plastycznie przedstawiali prawa, które są dla nich najważniejsze, a dzieci z klas starszych  wspólnie tworzyły wypowiedzi o znaczeniu  Praw Dziecka w ich życiu. Wszystkie prace znalazły się na szkolnej wystawie, którą po południu oglądali rodzice.   Tego wyjątkowego dnia gościliśmy w szkole panią redaktor z  radia ESKA, dzięki czemu w godzinach popołudniowych mieszkańcy Koszalina mogli słuchać wypowiedzi naszych uczniów za pośrednictwem tej rozgłośni.

 Oglnopolski Dzie PD zd. 1

Oglnopolski Dzie PD zd. 2

Oglnopolski Dzie PD zd. 3

Oglnopolski Dzie PD zd. 5

Oglnopolski Dzie PD zd. 6

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl