tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

„DNI  ŻYCZLIWOŚCI  2015”

Podczas tegorocznej edycji profilaktycznej akcji pn. „DNI ŻYCZLIWOŚCI nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w wielu tematycznych konkursach plastycznych i literackich.   Dzieci z klas młodszych wykonywały „Drzewka dobrych manier” i wspólnie z wychowawczyniami ustalały, jakie zachowania ułatwiają im zgodne życie w grupie rówieśniczej. Uczniowie z klas IV-VI układali pouczające rymowanki o życzliwości między ludźmi. Dzieci z klas piątych uczestniczyły w warsztaty psychoedukacyjnych nt. „Co ułatwia mi  kontakt z  kolegą?”, zrealizowanych przez specjalistów z Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koszalinie,  a w klasach pierwszych zajęcia profilaktyczne o zasadach zachowania przeprowadziła pedagog szkoły. Atrakcyjnym elementem „DNI ŻYCZLIWOŚCI” była inscenizacja przedstawienia profilaktycznego pt. „Na ratunek”, przygotowanego przez uczniów z klasy V a, pod kierunkiem pani Beaty Brzezińskiej. Sztuka dotyczyła umiejętności dokonywania właściwych wyborów i unikania zagrożeń przez młodych ludzi. Miłym akcentem „DNI ŻYCZLIWOŚCI”  były  wybory SUPERKOLEŻANEK i SUPERKOLEGÓW - najbardziej koleżeńskich uczennic i uczniów w każdej klasie. Laureaci wyborów i szkolnych konkursów otrzymali dyplomy i drobne upominki, ogółem nagrodzono  90  dzieci.

Celem  przeprowadzonych w szkole działań było eliminowanie zachowań agresywnych wśród uczniów i doskonalenie ich umiejętności społecznych.

Dni yczliwoci 2015 zd.1

 Dni yczliwoci 2015 zd.9

Dni yczliwoci 2015 zd.3

Dni yczliwoci 2015 zd.4

Dni yczliwoci 2015 zd.6

Dni yczliwoci 2015 zd.7

Dni yczliwoci 2015 zd.8

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl