tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

25 maja 2015 r. 4-osobowe reprezentacje klas V-VI wzięły udział w międzyklasowych zmaganiach w ramach realizowanego w naszej szkole programu „Trzymaj formę - bądź aktywny”. Impreza rozpoczęła się od przygotowanego przez klasę okrzyku promującego spożywanie owoców i warzyw. Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę na temat zbilansowanej diety i aktywnego stylu życia. Bawili się przy rozpoznawaniu przygotowanego dla każdej  grupy  zestawu 15 warzyw i owoców. Mogli też sprawdzić swój talent plastyczny. Pracując zespołowo wykonali bardzo ciekawe prace zatytułowane „Zbilansowana dieta - talerz zdrowia- smacznie, zdrowo, kolorowo”. Komisja konkursowa w składzie: p. J. Drzewiecka
i p. M. Sztachel miały trudności z wyborem najlepszych prac.

Na koniec międzyklasowych zmagań uczniowie mieli okazję sprawdzić się w 3 konkurencjach sportowych przygotowanych przez p. H. pacynko. Po zakończonej rywalizacji p. J. Drzewiecka zaprosiła wszystkich na zdrowe soki owocowe i wręczyła dyplomy liderom zwycięskich klas, tj. w kategorii kl. VI - kl. VI a,
w kategorii kl. V - kl. V a oraz dyplomy i podziękowania dla pozostałych klas. 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl