tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

„Jak uchronić dziecko przed zachowaniami ryzykownymi?”

Dnia 28 maja 2015r.  w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas IV-VI   ze specjalistką z Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Koszalinie. Pani wicedyrektor Ewa Proch-Masłowska przeprowadziła psychoedukację rodziców na temat  „Jak uchronić dziecko przed zachowaniami ryzykownymi?”.   Po prezentacji głównego tematu, prelegentka udzielała rodzicom konsultacji indywidualnych. Szkolenie odbyło się zgodnie z zapotrzebowaniem rodziców, wyrażonym w badaniach ankietowych, przeprowadzonych wśród wszystkich grup społeczności szkolnej. 

Prelekcja dla rodzicw 2015 r. zd.5

Prelekcja dla rodzicw 2015 r. zd.1

Prelekcja dla rodzicw 2015 r. zd.2

Prelekcja dla rodzicw 2015 r. zd.3

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl