tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

24 października 2015 roku odbyły się wybory: przewodniczącego i nauczyciela opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie -kandydaci przygotowali plakaty z postulatami i hasłami wyborczymi, które były wyeksponowane w holu szkoły. Na spotkaniu 22 października br. kandydaci zaprezentowali się przed  uczniami klas III, IV, V i VI. 24 października 2015 r. każdy uczeń z klas III - VI wypełniał kartę głosowania, zaznaczając nazwisko wybranego przez siebie kandydata ucznia oraz kandydata nauczyciela. Następnie swoje propozycje wrzucali do urny.Mogli się poczuć jak na prawdziwych państwowych wyborach, spełniając tym samym swój obywatelski obowiązek, decydując o losie naszej szkolnej społeczności. Komisja wyborcza złożona z uczniów naszej szkoły i  nauczycieli - opiekunów SU czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania.

Na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego został wybrany Kamil Karolak,

wiceprzewodniczącą została Julia Gregorczyk,

a sekretarzem Maja Gabryś.

Członkowie zarządu Samorządu Uczniowskiego wybrani w szkolnych wyborach to: Franciszek Ruszczyński i Zuzia Dudek.

Opiekunką Samorządu Uczniowskiego, wybraną przez uczniów, została pani mgr Anna Antkowiak, która dołączy do grona opiekunek samorządu: pani mgr Beaty Brzezińskiej i pani mgr Magdaleny Chałat.

Pamiętajmy- Samorząd Uczniowski SP 10 to wszyscy uczniowie naszej szkoły!

Zarząd SU reprezentuje postulaty uczniów.  

SU wybory 2015 zd.4

SU wybory 2015 zd.5

SU wybory 2015 zd.9

SU wybory 2015 zd.2

SU wybory 2015 zd.1

SU wybory 2015 zd.6

SU wybory 2015 zd.7

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl