tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Wieczór poezji w klasie II "a" pt. „Gdyby zabrakło nam jesieni…”

24 listopada 2015 r. odbyło się spotkanie rodziców i dzieci z klasy II a, na którym uczniowie recytowali wiersze o tematyce jesiennej. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie umiejętności  występowania na scenie i zaprezentowania swojego wiersza przed rodzicami. W miłej atmosferze, przy blasku świec, na tle prezentacji z ilustracjami jesieni dzieci przedstawiły swoje wiersze i poczuły się jak prawdziwi aktorzy na scenie. Gratulacje dla małych aktorów. 

 

Jesie w poezji zd.2

Jesie w poezji zd.3

Jesie w poezji zd.4

Jesie w poezji zd.5

Jesie w poezji zd.6

Jesie w poezji zd.1

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl