tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dnia 25 listopada 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Zabawa zorganizowana była dla uczniów wszystkich klas pierwszych. Każda z klas brała udział w różnych konkurencjach związanych z misiami. Zabawa rozpoczęła się krótkim opowiadaniem dotyczącym historii pluszowego misia. Dzieci dowiedziały się kiedy, gdzie i w jakich okolicznościach powstał ich pierwszy przyjaciel - Pluszowy Miś. Kolejnym punktem spotkania było przedstawienie szkolnego pluszowego misia. Dzieci w kręgu z rąk do rąk podawały sobie swojego nowego przyjaciela wykonując gest przyjaźni. Powitanie wywołało mnóstwo pozytywnych emocji. Następnie uczniowie poznali i wspólnie recytowali wierszyk-rymowankę, którą wszyscy zadedykowaliśmy swoim ukochanym maskotkom. Podczas zabawy nie zabrakło konkurencji, w których dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą dotyczącą np. bajek z misiem w roli głównej. Dzieci pięknie odpowiadały na zagadki, doskonale poradziły sobie także z krzyżówką. Na koniec spotkania rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „ Mój Przyjaciel- Pluszowy Miś”. Za udział w aktywnej zabawie wszystkie klasy otrzymały dyplom oraz słodkie upominki. Zabawę zorganizowały panie Anna Szymańska, Ewelina Gruszeczka, Patrycja Gistel.Kolejne spotkanie z Pluszowymi Misiami - już za rok! Wszystkich serdecznie zapraszamy!!! 

Dzie misia 2015  zd.1

Dzie misia 2015  zd.2

Dzie misia 2015  zd.10

Dzie misia 2015  zd.3

Dzie misia 2015  zd.5

Dzie misia 2015  zd.4

Dzie misia 2015  zd.6

Dzie misia 2015  zd.7

Dzie misia 2015  zd.9

Dzie misia 2015  zd.11

 

 

 

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl