tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Kiermasz świąteczny wpisał się już na stałe w kalendarzu uroczystości naszej szkoły. W tym roku odbył się dnia 17 grudnia. Współorganizatorami tegorocznej imprezy była  RADA RODZICÓW i RADA OSIEDLA „WSPÓLNY DOM”. Podczas przedświątecznego spotkania można było kupić kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, stroiki oraz szopki bożonarodzeniowe  wykonane przez  uczniów naszej szkoły. Prace wystawiane na kiermaszu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo w stołówce szkolnej uruchomiono kawiarenka z pysznymi ciastami i gorącym bigosem, które przygotowali rodzice naszych uczniów i Rada Osiedla "Wspólny Dom".

W tym dniu zorganizowane były również zabawy sportowe – z nagrodami - dla dzieci z klas młodszych.Dużą atrakcją był także kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, którą przeprowadziła firma SEMED – pana Sebastiana Pawlika. Kiermasz umilił kolędami występ chóru szkolnego. Pragniemy dodać, że głównym fundatorem nagród i sponsorem była RADA OSIEDLA „WSPÓLNY DOM”, której serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie. Natomiast rodzicom naszych uczniów dziękujemy za przepyszne ciasta i pomoc w przeprowadzeniu kiermaszu. Impreza upłynęła w miłej i świątecznej atmosferze. Zebraliśmy 2617 zł. Cały dochód  zostanie przeznaczony na zakup ksero do szkoły. Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!  

Liderzy przedsięwzięcia: przewodnicząca Rady Rodziców pani Marta Gabryś oraz nauczycielki SP 10 panie: Elżbieta Kurek, Beata Brzezińska, Bogumiła Gawrońska, Bogusława Grześków. 

Kiermasz 2015 zd.0

Kiermasz 2015 zd.11

Kiermasz 2015 zd.1

Kiermasz 2015 zd.2

Kiermasz 2015 zd.3

Kiermasz 2015 zd.4

Kiermasz 2015 zd.7

Kiermasz 2015 zd.5

Kiermasz 2015 zd.6

Kiermasz zd.6

Kiermasz 2015 zd.8

Kiermasz 2015 zd.9

Kiermasz 2015 zd.10

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl