tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE
W dniach od 1 do 15 grudnia w naszej szkole zbierane były produkty spożywcze, chemiczne,  artykuły papiernicze, odzież i zabawki. 
W imieniu obdarowanej Rodziny serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, ich rodzicom,  nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za to że..."razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!" 
 Do wszystkich zaangażowanych w projekt "Szlachetnej Paczki" kierujemy słowa organizatorów:
Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem ZPM-1915-518266), chciał przekazać kilka słów od siebie.
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Drzwi otworzył mi Pan Piotr...a w zasadzie cała rodzina :-D Gdy zobaczyli paczki, od razu zaczęli pomagać wnieść je do mieszkania. W każdej paczce znajdowało się coś, co wzruszyło każdego członka rodziny. Najmłodsi chłopcy "oszaleli" na widok samochodów i rzeczy, na których widnieją ilustracje przedstawiające Auta. Obuwie, odzież, pluszaki - dziewczynki były w swoim świecie! Pościel, koce, materiały szkolne, żywność - to z kolei było powodem do łez (szczęścia) dla przedstawicieli rodziny. Pan Piotr (mimo swoich rozmiarów), zobaczywszy koszulki sportowe (podarowane zapewne z myślą o Szymonie) stwierdził, iż te rzeczy są chyba dla Niego i że "rozmiar to nie problem" (śmiech). Rodzina była wzruszona widząc wszystkie dary. Nie ukrywała łez szczęścia. Kuba (gdy znalazł swoją wymarzoną grę) zaszył się za kartonami i "ślad po Nim zaginął". Daria tego dnia miała mieć występ taneczny w koszalińskiej galerii handlowej...nie zjawiła się na nim. To mówi samo za siebie. Śmiechu, radości i łez nie było końca! Gdy zbierałam się do wyjścia mały Kacperek wręczył mi prezent przeznaczony dla Darczyńcy.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Dla chwil radości warto żyć. Taką chwilą był dla mnie moment, w którym rodzina odpakowywała paczki. Dzięki Wam, drodzy Darczyńcy, mogłam poczuć się wyjątkowo! Pani Renatko, serdecznie dziekuję za przyjemne i częste rozmowy, jak i współpracę. Było mi bardzo miło Panią poznać (choć nie osobiście). Serdeczne podziękowania kieruję również do Pani Joli. Po zawartości paczek widać, że dobre z Pań organizatorki :-) Drogie dzieci - jesteście wyjątkowe! Każde z Was włożyło swoje serduszko, by pomóc innym. Bez Was rodzinie, której pomogliście byłoby bardzo ciężko. Dzięki Wam kilka osób jest szczęśliwych. Kochani rodzice, bez Was te paczki nie byłyby tak okazałe. "Odwaliliście" kawał dobrej roboty! Dajecie wspaniały przykład swoim dzieciom, co będzie owocowało w przyszłości. Oooooogromne dzięki!!!!
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
"Jesteście wspaniałymi ludźmi o złotych sercach! Same słowa nie wyrażą tego, co czujemy. Dziękujemy najmocniej, jak się!"
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich. W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.
 
Mamy nadzieję, że te wspaniałe słowa zmotywują nas na jeszcze więcej!
                                                          Jolanta Terlecka i Renata Roman

 

 

Szlachetna paczka 2016 zd.1

Szlachetna paczka 2016 zd.2

Szlachetna paczka 2016 zd.3

Szlachetna paczka 2016 zd.3a

Szlachetna paczka 2016 zd.4

Szlachetna paczka 2016 zd.5

Szlachetna paczka 2016 zd.6

Szlachetna paczka 2016 zd.7

 

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl