tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W  środę 15 marca 2016 r. uczniowie klasy VI B uczestniczyli w warsztatach z języka angielskiego pt. „English life” w Gimnazjum nr 4 w Koszalinie. Program warsztatów obejmował prezentację multimedialną o typowym angielskim śniadaniu, pogodzie w Wielkiej Brytanii i rodzinie królewskiej. Po zapoznaniu się z kilkoma faktami kulturowymi, szóstoklasiści  wzięli udział w quizie w formie ćwiczeń i zabawy. Na koniec otrzymali dyplom uczestnictwa w warsztatach. Ponadto zostali oprowadzeni przez nauczycielki gimnazjum po szkole, zwiedzając m.in. pokój nauczycielski, sale lekcyjne, bibliotekę, czytelnię i bufet szkolny. Spotkanie było okazją do porozmawiania o życiu szkolnym w gimnazjum i o przyszłych wyborach uczniów klasy VI B. 

Opracowała pani Agnieszka Wrzask

warsztaty w G nr 4 zd.1

warsztaty w G nr 4 zd.2

warsztaty w G nr 4 zd.3

warsztaty w G nr 4 zd.4

warsztaty w G nr 4 zd.5

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl