tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dnia 20 maja 2016 r. uczniowie klasy III b wraz z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 21 uczestniczyli w całodziennej wycieczce do Trójmiasta. Był to kolejny raz, gdy nasze dwie klasy spotkały się na wspólnej  zabawie  połączonej z nauką. Na początku wycieczki zwiedziliśmy gdańską starówkę oraz fabrykę cukierków „CIUCIU CUKIER ARTIST”, gdzie poznaliśmy proces produkcji kolorowych karmelków. Na pamiątkę pobytu w tym zakładzie każdy dostał paczuszkę cukierków (niektórzy zjedli je już w autokarze…). Następnie udaliśmy się do Mc Donalda, gdzie każdy dostał zestaw happy meal i pyszne lody. W tym dniu nawet rodzice naszych uczniów zgodzili się na niezdrową żywność.  Po posiłku pojechaliśmy do Centrum  Nauki  „Eksperyment” , które znajduje się w Gdyni. Zwiedziliśmy tam cztery wystawy: Hydroświat, Akcja – Człowiek, Drzewo Życia i Niewidoczne Siły. Każdy świetnie się bawił, a jednocześnie poznawał, eksperymentował i wcielał się w rolę inżynierów różnych dziedzin. To była świetna przygoda z nauką. Podczas naszej wycieczki mogliśmy się wspólnie bawić i jeszcze lepiej poznać.

Wychowawczyni klasy III b Jolanta Terlecka

Trjmiasto zd.7Trjmiasto zd.9

Trjmiasto zd.1

Trjmiasto zd.2

Trjmiasto zd.3

Trjmiasto zd.4

Trjmiasto zd.5

Trjmiasto zd.6

Trjmiasto zd.8

Trjmiasto zd.10

Trjmiasto zd.11

Trjmiasto zd.12

          

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl