tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

W naszej szkole jak co roku obchodziliśmy ŚWIĘTA MAJOWE tj. Świąto Pracy, Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji odbyły się zajęcia edukacyjne w klasach I-VI oraz pokazy prezentacji multimedialnych na lekcjach historii. Uczniowie tworzyli plakaty dotyczące świąt majowych. Prace zostały wyeksponowane w holu szkoły. W tym samym czasie obchodzimy święto 750 – lecia Koszalina. Rozstrzygnięto konkurs na najlepiej zinterpretowaną przez siebie legendę o Koszalinie. Uczniowie wykonywali dowolnymi technikami plastycznymi herb Koszalina. Święta jak co roku obchodziliśmy radośnie będąc dumni z faktu bycia Polakami.

 majowe zd.1

 majowe zd.4

 majowe zd.6

 majowe zd.8

 majowe zd.9

 majowe zd.10

 majowe zd.11

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl