tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

24 maja odbyło się wielkie święto dzieci z klasy III c i ich bliskich - Dzień Rodziny. Uczniowie kończący pierwszy etap edukacji, przygotowali ambitny program artystyczny. Poza wierszami i piosenkami dedykowanymi Mamie i Tacie, postanowili rozśmieszyć bliskich. Przybyli na uroczystość goście mogli obejrzeć spektakl Danuty Wawiłow pt. „Kabaret Horrorek”. Humorystyczna „Królewna Śmieszka” spodobała się wszystkim! Na scenie pojawili się królewna Śmieszka, krasnoludki i książę, ale także wielu zaskakujących bohaterów, jak na przykład szalona ciotka Aparatka. Młodsze rodzeństwo występujących na scenie aktorów z pewnością zapamięta, że przed jedzeniem zawsze myjemy owoce… Rodzice przygotowali dla odważnych aktorów pyszny i zdrowy poczęstunek. W uszach pobrzmiewa zaklęcie Czarownika: „MAKRA-SAKA-KUM, MAKRA-SAKA-KUM…”, a w pamięci pozostanie nam przemiłe spotkanie. 

Dzie rodzinny 3 c - 2016 zd.1

Dzie rodzinny 3 c - 2016 zd.2

Dzie rodzinny 3 c - 2016 zd.3

Dzie rodzinny 3 c - 2016 zd.4

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl