Zgodnie  z  tegorocznym  hasłem  przyświecającym  akcji  sprzątania  świata „Podaj dalej….Drugie życie odpadów” odbył się w naszej szkole konkurs dotyczący  wykonania stroju z materiałów odpadowych, czyli nadających się do recyklingu. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie:  Anna Antkowiak i Anna Wrońska. W uroczystym pokazie mody ekologicznej wzięło udział ponad sześćdziesięciu uczniów w strojach wyróżniających się oryginalnością, pomysłowością oraz dbałością wykonania w najmniejszym szczególe. Jury w  zacnym składzie: pani dyrektor Beata Czapla, pani Beata Brzezińska - nauczycielka plastyki, pan Roman Stępniak - nauczyciel techniki miało bardzo trudne zadanie. W wyniku burzliwych obrad wyłoniono następujących laureatów:

w kategorii klas II-III:

I miejsce Julia Bernacka z klasy III a,

II miejsce Maja Wójciak z klasy II a,

III miejsce Ida Bil, Blanka Sokołowska z klasy II a,

w kategorii klas IV-VI

I miejsce Jan Nowakowski kl. V b,

II miejsce Zuzia Dudek kl. V d,

III miejsce Maciej Kurenda  kl. IV a.

GRATULUJEMY! Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy!

Patronat medialny nad imprezą objął miesięcznik MM Trendy Koszalin, w którym w wydaniu październikowym można znaleźć artykuł o naszym pokazie wraz z ciekawymi fotografiami strojów uczestników.

Pokaz mody zd.1

Pokaz mody zd.2