tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

     Dnia 1 listopada 2016 roku  na koszalińskim cmentarzu uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej - kwestowali na rzecz Koszalińskiego Hospicjum im. Maksymiliana Kolbego. Akcja trwała od godz.8 rano do godz.17.30.W zbiórce pieniędzy brało udział 19 uczniów naszej szkoły  wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego: panią Magdaleną Chałat, Beatą Brzezińską i Katarzyną Matusz ,a także rodzic -pani Dorota Dębska Akcja przebiegała bardzo sprawnie w miłej, ciepłej atmosferze.  Mimo  niezbyt sprzyjającej aury uczniowie bardzo chętnie kwestowali. Zebraliśmy wspólnie 3.244,43 złote na rzecz Koszalińskiego Hospicjum, z czego jesteśmy bardzo dumni. Uczniowie biorący udział w akcji: IGA BARTOSIK, AGATA DĘBSKA, ELŻBIETA ELLIS, JAKUB GROCHULSKI, NATALIA HOPPE, KAROL KISIELEWSKI, HANNA KOWALSKA, IGOR KÓŁAKOWSKI, JAKUB ŁAGUTKO, WERONIKA MIŁOSZEWICZ, LENA MROCZKOWSKA, LAURA PAWŁOWSKA, BORYS PIEŃKOWSKI, JAKUB PIETRUSZKA, KATARZYNA RUTKOWSKA, JULIA TREDER, JAKUB WINCZURA, OLIWIA WITKOWSKA, ZUZANNA ZAWADA              

Wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Opiekunowie akcji panie: Magdalena Chałat, Beata Brzezinska, Katarzyna Matusz

Hospicjum zd.1

Hospicjum zd.2

Hospicjum zd.3

Hospicjum zd.8

Hospicjum zd.4

Hospicjum zd.5

Hospicjum zd.6

Hospicjum zd.7

 Hospicjum zd.9

 Hospicjum zd.10                                                                 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl