tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Dnia 15.12.2020 r. klasy 7a i 7c wraz z wychowawcami wzięły udział w prelekcji on - line z przedstawicielką koszalińskiego Sanepidu - Panią Adrianą Grontkowską. Na spotkaniu omawialiśmy konsekwencje i negatywne skutki spożywania napojów energetycznych, dopalaczy oraz innych środków odurzających o różnorakim działaniu i składzie. Uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w wykładzie. Odbiór był tym bardziej interesujący, gdyż Pani Adriana przedstawiała prawdziwe historie i realne doświadczenia młodych ludzi- rówieśników słuchaczy. W planach jest już kolejne spotkanie, na którym poruszymy inne, równie ważne kwestie dotyczące naszego zdrowia.

a 1

a 2

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl