tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

DNI ŻYCZLIWOŚCI” W NASZEJ SZKOLE

W marcu realizowaliśmy w szkole „Dni życzliwości” – inicjatywę, której celem jest nauka umiejętności społecznych i promowanie tolerancji wśród uczniów. Uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w zdalnych zajęciach wychowawczych nt. :. „Bądźmy życzliwi i tolerancyjni”, z wykorzystaniem prezentacji i filmów. Dzieci z klas I-III utworzyły Szkolne Drzewo Życzliwości, przyczepiając do niego serduszka z napisanymi dobrymi uczynkami, pierwszaki uczyły się piosenki pt. „Zawsze razem”, a w klasach trzecich pedagog przeprowadziła zajęcia doskonalące umiejętności psychospołeczne uczniów nt. „Jak dobrze być życzliwym”. W holu szkoły urządziliśmy kolorową gazetkę tematyczną. Na zdalnych lekcjach plastyki uczniowie klas starszych wykonywali wirtualne plakaty i prace nt. „Ilustrowane cytaty i przysłowia o dobroci, życzliwości, uśmiechu i przyjaźni”. Wiele ciekawych działań w ramach „Dni życzliwości” zrealizowały także nauczycielki szkolnej świetlicy. Między innymi przeprowadziły zbiórkę darów dla zwierząt ze schroniska „Leśny Zakątek”, za co otrzymały piękne podziękowanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć i prac uczniów.

dni życzliwości 1dni życzliwości 2JPG

dni życzliwości 3

dni życzliwości 4

dni życzliwości 6

dni życzliwości 5

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl