tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

MIGAWKI Z WARSZTATÓW RĘKODZIELNICTWA DLA UCZNIÓW KLASY 4C REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU

POMORZE ZACHODNIE – WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE”

Grupa uczniów z klasy 4c pod opieką swojej wychowawczyni brała aktywny udział w warsztatach rękodzielnictwa, które odbywały się w naszej szkole od listopada do maja. W trakcie zajęć poznali podstawowe ściegi w szyciu ręcznym, podjęli się samodzielnego uszycia poduszek na szpilki, maskotek, zawieszek, zrobili ozdobne wianki na stół i inne dekoracje świąteczne. Pod koniec zajęć sprawdzili się także w technice kolażu i graffiti.

Dorota Nawrot

To my w czasie pracy!

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl