tel.: 94-340-20-36 sekretariat@sp10koszalin.pl

ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

 To był niesamowity tydzień!!! Jak co roku, nauczyciele SP10 zorganizowali dla swoich uczniów Tydzień Szczęścia w Szkole??? Na każdy dzień przypisany był inny rodzaj aktywności lub przywileju. Tak więc wśród niespodzianek przygotowanych dla naszej społeczności znalazły się: dzień bez telefonu, dzień dobrej wiadomości, dzień szalonej fryzury czy też dzień szalonej kreacji ??? Jednak chyba największym powodzeniem cieszył się dzień bez plecaka, podczas którego uczniowie puszczali wodze fantazji i przynosili swoje zeszyty i podręczniki w różnego rodzaju pojemnikach, nosidłach, walizkach i wszystkim, co mogło zastąpić plecak (pojawiły się między innymi lodówki i komputery ?). Ach co to było za szaleństwo! Lubimy, gdy na naszych szkolnych korytarzach dzieją się takie kreatywne rzeczy!

TSZ 1

TSz0

TSz13

TSz2

 TSz16

TSz6

TSz17

TSz4

TSz3

TSz5

TSz11

TSz17

TSz7

TSz15

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl