Drużyna GD2

Nasze najmłodsze sportowczynie z 4 klasy sportowej i ich sukces w Nowym Tomyślu. ☺️??? Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy, w przyszłym tygodniu w Kołobrzegu ??

Roczniki 2012 - podopieczne trenera Grzegorza Dudka grają swój drugi życiowy turniej w Nowym Tomyślu.
W pierwszym meczu przegrały wyraźnie z doświadczonym zespołem gospodarzy. W kolejnym meczu pokonały Pantery Szubin. W ostatnim spotkaniu uległy "Kaspowiczowi" Inowrocław. Organizatorzy ufundowali kilka upominków: Za najsympatyczniejszą zawodniczkę w KSKK uznano Kasię Wątor, najlepszym obrońcą Agatę Kuśmierską, największy postęp uczyniła Zuzia Prychła a w "piątce All Stars" turnieju znalazła się Lena Waleriańczyk! BRAWO!
Był to pozytywny występ naszych młodych koszykarek. Za tydzień kolejny turniej z rok starszymi koleżankami w Kołobrzegu. POWODZENIA!