tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

Licie

ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BARWY JESIENI”

Dnia 4 grudnia 2016r. w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego „Barwy jesieni”. Do konkursu przystąpiły następujące placówki:

- Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

- Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie

- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie

- Szkoła Podstawowa w Konikowie

- Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie

- Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

- Szkoła Podstawowa w Iwięcinie

- Szkoła Podstawowa w Suchej Koszalińskiej

Uczniowie z powiatu koszalińskiego nadesłali 200 prac plastycznych. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie, którzy dostarczyli 100 prac. W podziękowaniu za tak duże zaangażowanie  - SP nr 7 w Koszalinie otrzymuje puchar.

Jury wyróżniło i nagrodziło następujących uczniów:

W kategorii : „KLASY PIERWSZE”

I m. – Wiktoria Kojtka, kl. I b - SP nr 7 W KOSZALINIE

II m. – Martyna Łasecka, kl. I b - SP nr 10 W KOSZALINIE

III m. – Alan Basiński, kl. I b - SP nr 7 W KOSZALINIE

Wyróżnienie:  Anna Helena Mezzonato – kl. I a - SPI  nr 21 W KOSZALINIE

W kategorii : „KLASY DRUGIE”

I m. – Wojciech Przykucki, kl. II c - SP nr 7 W KOSZALINIE

I m. – Agata Hodyńska, kl. II b - SP nr 10 W KOSZALINIE

I m. - Wiktor Marszałkowski, kl. II a - SPI  nr 21 W KOSZALINIE

II m. - Lena Piątkowska, kl. II a - SPI  nr 21 W KOSZALINIE

II m. – Norbert Kąkol, kl. II c - SP nr 7 W KOSZALINIE

II m. – Patryk Pawlak, kl. II - SP W IWIĘCINIE

III m. -  Franczesko Lustrii, kl. II - SP W IWIĘCINIE

III m. – Hanna Kryń, kl. II c - SP nr 7 W KOSZALINIE

Wyróżnienie: 

Nela Radzikowska, kl. II c - SP nr 7 W KOSZALIN

Jakub Trzpis, kl. II d - SP nr 3  W DARŁOWIE

Marcel Kawa, kl. II a - SP nr 10 W KOSZALINIE

Marcel Kopera, kl. II - SPI  nr 21 W KOSZALINIE

W kategorii : „KLASY TRZECIE”

I m. – Nikola Zielonka, kl. III - SP W IWIĘCINIE

I m. – Laura Jakubiak, kl. III a - SP nr 7 W KOSZALINIE

Im. – Maria Chodanowicz, kl. III a - SP W KONIKOWIE

III m. – Wiktoria Kołodziejczak, kl. III- SP W IWIĘCINIE

II m. – Iza Janeczek, kl. III b - SP W KONIKOWIE

III m. – Maja Basanowicz, kl. III a - SP W KONIKOWIE

I m. – Natalia Hara, kl. III a - SP nr 3  W DARŁOWIE

II m. – Julian Przybycień, kl. III a - SP nr 3  W DARŁOWIE

III m. – Julia Zawadka, kl. III b - SP nr 3  W DARŁOWIE

III m. – Piotr Wiśniewski, kl. III c - SP nr 10 W KOSZALINIE

Wyróżnienie:  

Wiktoria Karbownik, kl. III - SP W IWIĘCINIE

Alan Grzębski, kl. III a - SP nr 7 W KOSZALINIE

Carmen Gralak, kl. III a - SP W KONIKOWIE

Zosia Stanaszek, kl. III f - SP nr 9 W KOSZALINIE

Maksymilian Markiewicz, kl. III e - SP nr 10 W KOSZALINIE

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadesłane prace, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy  do udziału w kolejnej edycji konkursu.

                                    Organizatorki

Renata Roman, Jolanta Terlecka

 Bożena Wilkowska, Kinga Lange

Barwy jesieni 2016 zd.1

Barwy jesieni 2016 zd.2

Barwy jesieni 2016 zd.4

Barwy jesieni 2016 zd.6

Barwy jesieni 2016 zd.8

Barwy jesieni 2016 zd.10

Barwy jesieni 2016 zd.9

 

Inne

poczta

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl