nauczyciele swietlicy

Aktualności:

Szanowni Rodzice,
Miło nam poinformować, że wszystkie złożone wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022 zostały rozpatrzone pozytywnie.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia świetlicowe wszyskich uczniów, których rodzice złożyli wnioski.
Życzymy bezpiecznego, radosnego i udanego roku szkolnego.

Beata Tyżaj, nauczyciel świetlicy

W ramach realizowanej na świetlicy szkolnej, innowacji pedagogicznej „Zielona świetlica” obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Podczas zajęć uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat znaczenia zwierząt w życiu ludzi. Za najbardziej jesienne zwierzę uznany został jeż. Ten mały ssak ma swoje święto w innym terminie jednak dzieci uznały, że jesień jest czasem w którym jeżowi trzeba poświęcić trochę uwagi. Uczniowie wykonywali prace różnorodnymi technikami plastycznymi. Był to bardzo wesoły i kreatywny dzień w świetlicy.

Prace ucznów (koniecznie zobacz!)

Wniosek o przyjecie dziecka na świetlicę w roku szkolnym 2021/2022 należy składać w sekretariacie szkoły do 2 lipca 2021 r. lub w wersji elektronicznej wysyłając na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule: Wniosek na świetlicę szkolną).

Joanna Kurek, wicedyrektor