nauczyciele swietlicy

Aktualności:

Konkurs dla zaprzyjaźnionych Przedszkoli Miejskich.

Na przełomie maja i czerwca, w ramach realizacji tematyki ,,święta majowe”, nauczyciele świetlicy zaprosili dzieci z sąsiednich przedszkoli do udziału w konkursie plastycznym ,,Moja piękna Ojczyzna”

Wpłynęły piękne prace przedszkolaków, a jury przyznało kolejno 1, 2 i 3 miejsce. I tak:

1 miejsce zajęła Katarzyna Tyszka z Przedszkola nr 34 w Koszalinie

2 miejsce zajęła Zuzanna Wysocka z Przedszkola nr 19 w Koszalinie

3 miejsce zajął Leon Bruzda z Przedszkola nr 34 w Koszalinie.

m 2

m 3

m 1

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Dokarmiamy ptaki. W styczniu uczniowie z naszej szkoły utrwalali wiadomości na temat dokarmiania zwierząt w zimie. Dzieci ze świetlicy postanowiły pomóc ptakom w tym trudnym czasie, tym bardziej że w ramach realizacji innowacji ,,Zielona Świetlica” oraz innowacji daltońskiej ,,Odpowiedzialne świetliczaki” uczą się w jaki sposób mogą wspólnymi siłami działać i pomagać między innymi przyrodzie.

Uczniowie przygotowali potrzebne materiały, a potem samodzielnie formowali kule z tłuszczu z mieszanką ziaren. Zabawa z ciekłym tłuszczem i mieszaniem w nim ziarenek była fantastyczna! Gotowe okrągłe karmniki dzieci zawiesiły na pobliskich drzewach.

a 1

a 2