tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

nauczyciele swietlicy


 

 

 Aktualności:

W ramach realizowanej na świetlicy szkolnej, innowacji pedagogicznej „Zielona świetlica” obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Podczas zajęć uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat znaczenia zwierząt w życiu ludzi. Za najbardziej jesienne zwierzę uznany został jeż. Ten mały ssak ma swoje święto w innym terminie jednak dzieci uznały, że jesień jest czasem w którym jeżowi trzeba poświęcić trochę uwagi. Uczniowie wykonywali prace różnorodnymi technikami plastycznymi. Był to bardzo wesoły i kreatywny dzień w świetlicy.

Prace ucznów (koniecznie zobacz!)

Szanowni Rodzice,
Miło nam poinformować, że wszystkie złożone wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022 zostały rozpatrzone pozytywnie.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia świetlicowe wszyskich uczniów, których rodzice złożyli wnioski. 
Życzymy bezpiecznego, radosnego i udanego roku szkolnego. 

Beata Tyżaj, nauczyciel świetlicy

W maju 2021 roku wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs plastyczny dla dzieci z pobliskich przedszkoli miejskich pod nazwą ,,Kto Ty jesteś? - Polak mały". Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac, wszystkie wyróżniały się pomysłowością i estetyką wykonania. Jury przyznało I, II, III miejce oraz jedno wyróżnienie.

Wyniki konkursu:


I MIEJSCE  -  Martyna Łyżwińska , Przedszkole Nr 19 w Koszalinie

Martyna Łyżwińska

 

II MIEJSCE - Klara Aleksandrowicz, Przedszkole Nr 34 w Koszalinie

Klara Aleksandrowicz

 

III MIEJSCE - Agnieszka Sawka, Przedszkole Nr 34 w Koszalinie

Agnieszka Sawka

 

WYRÓŻNIENIE – Jan Załuski, Przedszkole Nr 19 w Koszalinie

Jan Załuski

 

Gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorzy: B. Tyżaj, A. Szymańska, A. Bryła, R. Kaczmarek, A. Kuśmierska, W. Królik, M. Suchowierska- Rafalska, A. Bernecka.

Wniosek o przyjecie dziecka na świetlicę w roku szkolnym 2021/2022 należy składać w sekretariacie szkoły do 2 lipca 2021 r. lub w wersji elektronicznej wysyłając na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule: Wniosek na świetlicę szkolną).

Joanna Kurek, wicedyrektor

SZKOLNA ŚWIETLICA - NASZ DRUGI DOM!

 

Świetlica szkolna to miejsce, w którym nasi uczniowie lubią spędzać czas w oczekiwaniu na lekcje oraz po ich zakończeniu.
Tutaj wesoło się bawią, odrabiają prace domowe, wykonują piękne prace plastyczne oraz eksperymentują i uczestniczą w różnorodnych konkursach. Często spędzają czas na powietrzu mając do dyspozycji kilka boisk i kolorowy plac zabaw. Poniżej prezentujemy zdjęcia przedstawiające codzienne zajęcia naszych ,,Świetlików”.

św. zaj. 1

św. zaj. 3

św. zaj. 4

św. zaj. 5

św. zaj. 6

św. zaj. 7

św. zaj. 8

św. zaj. 2św. zaj. 9

 

 

 

 

 

Świetlica

SWIETLICA SZKOLNA SP10

Linki

 

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl