W dniu 26.09.2019r. uczniowie klas Vb, Ve, VIIIb i VIIIc pod opieką pani Anny Szyntar, Anny Lipiec, Mai Ochryniuk oraz Anny Antkowiak, odwiedzili Politechnikę Koszalińską podczas XIX Zachodnipomorskiego Festiwalu Nauki.

Uczniowie klas ósmych mieli okazję poznać ciekawy świat metali i stopów oraz "wszędobylstwo drobnoustrojów" a także poznać tajniki pracy geodety podczas zajęć terenowych. Na Festiwalu Nauki młodsi uczniowie mogli słuchać wykładów na temat druku 3d czy pamięci, brać udział w zajęciach robotyki oraz oglądać pokaz laserów. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali wystawy, pokazy oraz słuchali wykładów. Bardzo miło spędziliśmy czas! Cieszymy się na takie atrakcje naukowe w naszym mieście i na pewno skorzystamy za rok!

1l

3l 2