tel.: (094)340-20-36 lub 342-56-31 fax (094)340-20-36

sp10koszalin@wp.pl ul. Chopina 42, Koszalin, 75-567

sp10

   W marcu 2016 nauczyciele świetlicy ze  Szkoły Podstawowej nr 10 w Koszalinie przystąpili do  Ogólnopolskiego Konkursu pod hasłem: „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

   Celem konkursu było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca do nauki ale również zabawy. Warunkiem otrzymania tytułu było zrealizowanie zadań wyznaczonych przez organizatora konkursu. Wszystkie musiały zostać udokumentowane i przesłane do komisji konkursowej w formie sprawozdania wraz ze zdjęciami. Założone cele zostały osiągnięte. W wyniku realizacji zadań i po spełnieniu kryteriów przewidzianych w regulaminie konkursu w styczniu 2017 roku nasza szkoła otrzymała tytuł oraz dyplom honorowy „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

   Jesteśmy bardzo dumni!!!

    W ramach realizacji konkursu nauczyciela świetlicy uczestniczyła w kursie zakończonym egzaminem „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”, który prowadziło w formie e-learning Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Realizacja zadań konkursowych integrowała uczestników zajęć świetlicowych oraz sprzyjała wszechstronnemu ich rozwojowi. Dzieci pozyskały nową wiedzę m.in. z zakresu zdrowego odżywiania, bezpiecznego internetu, uczestniczyły w zajęciach plastycznych, pogadankach, grach i zabawach ruchowych oraz doskonaliły technikę czytania w szkolnej bibliotece podczas „poranków czytelniczych”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie.

certyfikat wietlica

Inne

poczta

edziennik

wakacje
ocenianie_ksztaltujace
sus

bezpieczna_szko-a    jesz   mleko_w_szkole

www.sp10koszalin.pl